Raspored informacija

RAZREDNA NASTAVA
Ime i prezime učitelja/učiteljice Termin informacija
Tamara Marić
tmaric.ruzicnjak@gmail.com
učiteljica razredne nastave
(1. A)
ponedjeljak
11:15 – 12:00
ponedjeljak
(prvi u mjesecu)
14:00 – 14:45
Bernarda Prekrat
bprekrat.skole@gmail.com
učiteljica razredne nastave
(2. A)
ponedjeljak
09:20 – 10:05
Jelena Malenica
jmalenica.skola@gmail.com
učiteljica razredne nastave
(3. A)
srijeda
11:15 – 12:00
(zadnja u mjesecu)
14:15 – 15:00
Ana Kanisek
(zamjena za Mariju Vargu)
ana.kanisek@gmail.com
učiteljica razredne nastave
(4. A)
srijeda
09:20 – 10:05
PRODUŽENI BORAVAK
Ime i prezime učitelja/učiteljice Termin informacija
Ira Jukić
ira.jukic@skole.hr
učiteljica razredne nastave srijeda
12:00 – 12.45
Lucija Rajić Košćak
lucija.rajic5@skole.hr
učiteljica razredne nastave srijeda
12:30 – 13.15
Katarina Veronika Kadić
(zamjena za Anu Gucek)
katarina-veronika.kadic@skole.hr
učiteljica razredne nastave utorak
12:05 – 12:50
Ružica Gelo
ruzicagelo01@gmail.com
voditeljica aktivnosti u produženom boravku srijeda
12:00 – 12.45
PREDMETNA NASTAVA
Ime i prezime učitelja/učiteljice Termin informacija
Martina Gudelj
martina.gudelj.ruzicnjak@gmail.com
učiteljica hrvatskog jezika četvrtak
11:45 – 12:30
petak (zadnji u mjesecu)
14:00 – 14:45
Andrea Jerković 
(zamjena za Sonju Petrović)
andrea.jerkovic55@gmail.com
učiteljica engleskog jezika srijeda
09:20 – 10:05
Sanja Maduna
sanja.maduna.ruzicnjak@gmail.com
učiteljica matematike ponedjeljak
8:30 – 9:00
četvrtak
(zadnji u mjesecu)
14:00 – 14:30
Marija Džankić
(zamjena za Zlatku Gašparac)

dzankic.m@gmail.com
učiteljica geografije četvrtak
8:30 – 9:30
Slavica Ojvan Mamić
slavica.ojvan-mamic@skole.hr
učiteljica prirode utorak
12:00 – 12:45
Andreja Krsnik
andreja.durinski@skole.hr
učiteljica biologije
i kemije
utorak
11:00 – 11:45
Damjan Klemenčić
damjan.klemencic@outlook.com
(zamjena za Katarinu Todorić)
učitelj fizike utorak
12:30 – 13:15
Tihana Golubić
tgolubic.osruzicnjak@gmail.com
učiteljica glazbene kulture ponedjeljak
9:20 – 10:05
četvrtak
(zadnji u mjesecu)
15:00 – 15:45
Barbara Bušić
(zamjena za Mariju Tomečak)

barbara.busic5@gmail.com
vjeroučiteljica utorak
8:00 – 9:00
ponedjeljak
(zadnji u mjesecu)
16:00 – 17:00
Koraljka Cvitan
koraljka.cvitan@skole.hr
učiteljica likovne kulture četvrtak
15:00 – 15:45
Deni Boban
(zamjena za Ružu-Jelenu Sokol)

deni.boban@skole.hr
učiteljica informatike utorak
08:30 – 09:15
Jelena Hruškar Nendl
jhruskar51@gmail.com
učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture četvrtak
10:10 – 10:55
Lucija Lovrić
llovric1992@gmail.com
učiteljica njemačkog jezika četvrtak
10:00 – 10:45
Mateo Bunoza
(zamjena za Jelenu Topić) ​mateo.bunoza@gmail.com
učitelj povijesti ponedjeljak
09:15 – 10:00
Blanka Puček
blanka.pucek@skole.hr
učiteljica tehničke kulture petak
13:45 – 14:30
                     STRUČNA SLUŽBA
Anamarija Marković
pedagog.ruzicnjak@gmail.com
pedagoginja srijeda
12:00 – 13:00
Maria Rosario Abellanas
maria-rosario.abellanas@skole.hr
koordinator cjelovitog odgoja