Raspored sati i informacija

RB IME I PREZIME RADNO MJESTO VRIJEME INFORMACIJA EMAIL
1. Nikola Bijelić Učitelj Razredne nastave ponedjeljak, 9:20 – 10:05 nikola.bijelic1@gmail.com
2. Danko Brodarec Učitelj Razredne nastave petak, 9:20 – 10:05 dankobrodarec@gmail.com
3. Ivan Bazina Učitelj Razredne nastave srijeda , 11:15 – 12:00 ivanbazina93@gmail.com
4. Marijana Bazina Učiteljica Razredne nastave srijeda , 12:05 – 12:50 marijananikolic.skole@gmail.com
5. Ana Bačmaga Učiteljica Razredne nastave utorak, 12.55 – 13:40 uciteljica.ana59@gmail.com
6. Andrej Maras Učitelj Produženog boravka srijeda, 12:00 – 12:45 andrejmaras24@gmail.com
7. Anamarija Tomašević Učiteljica Razredne nastave četvrtak, 11:15 – 12:00 uciteljicaanamarija@gmail.com
8. Tonka Šešelj Učiteljica produženog boravka petak, 12:00 – 12:45 tonkaseselj.skole@gmail.com
9. Lovro Vukoja-Trošić Učitelj Produženog boravka utorak, 12:00 – 12:45 lovro216@gmail.com
10. Filip Đukić Učitelj Hrvatskog jezika utorak:11:15 – 12:00 fdukic@gmail.com
11. Anđela Pivac Učiteljica Engleskog jezika utorak, 11:15 – 12:00 (najava na e-mail) andela.pivac@gmail.com
12. Koraljka Cvitan Učiteljica Likovne kulture utorak, 14:35 – 15:20 koraljka.cvitan@skole.hr
13. Tihana Golubić Učiteljica Glazbene kulture utorak , 10:10 – 10:55 tgolubic.osruzicnjak@gmail.com
14. Ivana Molnar Učiteljica Matematike četvrtak, 8:30 – 09:15 ivana.molnar.math@gmail.com
15. Lucija Stjepanović Učiteljica Njemačkog jezika četvrtak, 9:20 – 10:05 llovric1992@gmail.com
16. Ana Rudić Učiteljica Geografije ponedjeljak, 8:30 – 9:15 a.rudic7@gmail.com
17. Andreja Lasić Učiteljica Fizike petak, 13:45 – 14:30 andreja.lasic1205@gmail.com
18. Mateo Bunoza Učitelj Povijesti petak 9:15 – 10:00 mateo.bunoza@gmail.com
19. Martin Kajtazi Učitelj Katoličkog vjeronauka, doravnatelj škole četvrtak, 11:15 – 12:00 martin.kajtazi@gmail.com
20. Juraj Gelemanović Učitelj Katoličkog vjeronauka ponedjeljak, 12:55 – 13:40  juraj.gelemanovic@skole.hr
21. Boris Bobok Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture ponedjeljak, 15:30 – 16:15 b_bobok@yahoo.com
22. Josip Glavaš Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture ponedjeljak, 12:05 – 12:50 josipglavas178@gmail.com
23. Andreja Krsnik Učiteljica  Kemije i Biologije petak, 12:05 – 12:50 (najava na e-mail) andreja.krsnik@gmail.com

andreja.durinski@skole.hr

24. Roman Rubčić Učitelj Tehničke kulture ponedjeljak, 14:30 – 15:15 roman.rubcic@skole.hr
25. Slavica Ojvan Mamić Učiteljica Prirode srijeda, 10:55 – 12:05 slavica.ojvan-mamic@skole.hr
26. Domagoj Matić Učitelj Informatike ponedjeljak 10:10 – 10:55 domagoj.matic3@skole.hr
27. Andrea Jenjić Učiteljica produženog boravka srijeda 12:00 – 12:45 andrea.jenjic94@gmail.com
28. Domagoj Pavlović Učitelj produženog boravka ponedjeljak 12:00 – 12:45 domagoj.pavlovic3@skole.hr