Raspored sati i informacija

Ovdje možete preuzeti raspored sati.

Ovdje možete preuzeti raspored zvona.

Mogućnost informacija u popodnevnim satima uz dogovor e-poštom.

RB IME I PREZIME RADNO MJESTO VRIJEME INFORMACIJA EMAIL
1. Nikola Bijelić Učitelj razredne nastave ponedjeljak, 9:20 – 10:05 nikola.bijelic1@gmail.com
2. Danko Brodarec Učitelj razredne nastave petak, 9:20 – 10:05 dankobrodarec@gmail.com
3. Ivan Bazina Učitelj razredne nastave srijeda, 11:15 – 12:00 ivanbazina93@gmail.com
4. Marijana Bazina Učiteljica razredne nastave srijeda, 12:05 – 12:50 marijananikolic.skole@gmail.com
5. Ana Bačmaga Učiteljica razredne nastave utorak, 12.55 – 13:40 uciteljica.ana59@gmail.com
6. Andrej Maras Učitelj produženog boravka srijeda, 12:00 – 12:45 andrejmaras24@gmail.com
7. Anamarija Tomašević Učiteljica razredne nastave četvrtak, 11:15 – 12:00 (24 sata prije najava)

zadnji četvrtak u mjesecu od 16 do 17 sati (obavezna najava)

uciteljicaanamarija@gmail.com
8. Tonka Šešelj Učiteljica produženog boravka petak, 12:00 – 12:45 tonkaseselj.skole@gmail.com
9. Lovro Vukoja-Trošić Učitelj produženog boravka utorak, 12:00 – 12:45 lovro216@gmail.com
10. Filip Đukić Učitelj hrvatskog jezika utorak, 11:15 – 12:00 fdukic@gmail.com
11. Anđela Pivac Učiteljica engleskog jezika utorak, 11:15 – 12:00 andela.pivac@gmail.com
12. Jure Plut Učitelj engleskog jezika četvrtak, 11:15 – 12:00 jure.plut@skole.hr
13. Koraljka Cvitan Učiteljica likovne kulture utorak, 14:35 – 15:20 koraljka.cvitan@skole.hr
14. Tihana Golubić Učiteljica glazbene kulture utorak, 10:10 – 10:55 tgolubic.osruzicnjak@gmail.com
15. Ivana Molnar Učiteljica matematike četvrtak, 8:30 – 09:15 ivana.molnar.math@gmail.com
16. Lucija Stjepanović Učiteljica njemačkog jezika četvrtak, 9:20 – 10:05 llovric1992@gmail.com
17. Ana Rudić Učiteljica geografije ponedjeljak, 8:30 – 9:15 a.rudic7@gmail.com
18. Andreja Lasić Učiteljica fizike petak, 13:45 – 14:30 andreja.lasic1205@gmail.com
19. Mateo Bunoza Učitelj povijesti petak 9:15 – 10:00 mateo.bunoza@gmail.com
20. Martin Kajtazi Učitelj katoličkog vjeronauka, zamjenik ravnatelja škole četvrtak, 11:15 – 12:00 martin.kajtazi@gmail.com
21. Juraj Gelemanović Učitelj katoličkog vjeronauka ponedjeljak, 12:55 – 13:40  juraj.gelemanovic@skole.hr
22. Boris Bobok Učitelj tjelesne i zdravstvene kulture ponedjeljak, 15:30 – 16:15 b_bobok@yahoo.com
23. Josip Glavaš Učitelj tjelesne i zdravstvene kulture ponedjeljak, 12:05 – 12:50 josipglavas178@gmail.com
24. Andreja Krsnik Učiteljica  kemije i biologije petak, 12:05 – 12:50 (najava na e-mail) andreja.krsnik@gmail.com

andreja.durinski@skole.hr

25. Roman Rubčić Učitelj tehničke kulture ponedjeljak, 14:30 – 15:15 roman.rubcic@skole.hr
26. Slavica Ojvan Mamić Učiteljica prirode srijeda, 10:55 – 12:05 slavica.ojvan-mamic@skole.hr
27. Domagoj Matić Učitelj informatike ponedjeljak 10:10 – 10:55 domagoj.matic1@skole.hr
28. Andrea Jenjić Učiteljica produženog boravka srijeda 12:00 – 12:45 andrea.jenjic94@gmail.com