Raspored sati i informacija

RB IME I PREZIME RADNO MJESTO VRIJEME INFORMACIJA EMAIL
1. Nikola Bijelić Učitelj Razredne nastave srijeda, 10:10 – 10:55 nikola.bijelic1@gmail.com
2. Danko Brodarec Učitelj Razredne nastave ponedjeljak, 11:15 – 12:00 dankobrodarec@gmail.com
3. Ivan Bazina Učitelj Razredne nastave četvrtak , 10:10 – 10:55 ivanbazina93@gmail.com
4. Marijana Bazina Učiteljica Razredne nastave srijeda , 11:15 – 12:00 marijananikolic.skole@gmail.com
5. Bruno Marijašević Učitelj Razredne nastave ponedjeljak, 9:20 – 10:05 uciteljbruno@gmail.com
6. Andrej Maras Učitelj Produženog boravka ponedjeljak, 11:45 – 12:30 andrejmaras24@gmail.com
7. Anamarija Tomašević Učiteljica produženog boravka ponedjeljak, 12:05 – 12:50 uciteljicaanamarija@gmail.com
8. Ana Reizl Učiteljica produženog boravka četvrtak, 11:45 – 12:30 ana.reizl@skole.hr
9.  Lovro Vukoja-Trošić Učitelj Produženog boravka ponedjeljak,12:00 – 12:45 lovro216@gmail.com
10. Maroje Burum Učitelj Hrvatskog jezika petak, 9:20 – 10:05 marojeburum@gmail.com
11. Anđela Pivac Učiteljica Engleskog jezika ponedjeljak, 11:15 – 12:00 andela.pivac@gmail.com
12. Koraljka Cvitan Učiteljica Likovne kulture ponedjeljak, 15:00 – 15:30 koraljka.cvitan@skole.hr
13. Tihana Golubić Učiteljica Glazbene kulture utorak , 12:05 – 12:50 tgolubic.osruzicnjak@gmail.com
14. Ivana Molnar Učiteljica Matematike utorak, 12:05 – 12:50 ivana.sokcic@skole.hr
15. Lucija Lovrić Učiteljica Njemačkog jezika utorak, 9:20 – 9:55 llovric1992@gmail.com
16. Ana Rudić Učiteljica Geografije srijeda, 9:20 – 9:55 a.rudic7@gmail.com
17. Andreja Lasić Učiteljica Fizike petak, 13:45 – 14:30 andreja.lasic@skole.hr
18. Mateo Bunoza Učitelj Povijesti ponedjeljak, 9:20 – 10:05 mateo.bunoza@gmail.com
19. Martin Kajtazi Učitelj Katoličkog vjeronauka, doravnatelj škole četvrtak, 11:15 – 12:00 martin.kajtazi@gmail.com
20. Igor Jurić Učitelj Katoličkog vjeronauka srijeda, 9:20 – 10:05  igor.juric@skole.hr
21. Boris Bobok Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture srijeda, 11:15 – 12:00 b_bobok@yahoo.com
22. Josip Glavaš Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture srijeda, 12:05 – 12:50 josipglavas178@gmail.com
23. Andreja Krsnik Učiteljica  Kemije i Biologije petak, 11:15 – 12:00 andreja.krsnik@gmail.com

andreja.durinski@skole.hr

24. Roman Rubčić Učitelj Tehničke kulture ponedjeljak, 12:55 – 13:40 roman.rubcic@skole.hr
25. Slavica Ojvan Mamić Učiteljica Prirode srijeda, 10:55 – 12:05 slavica.ojvan-mamic@skole.hr
25. Andrea Jenjić Učiteljica Informatike ponedjeljak 10:10 – 10:55 andrea.jenjic31@gmail.com