Početna> Osnovna škola Lotrščak> Roditelji> Raspored sati i informacija

Raspored sati i informacija

IME I PREZIME RADNO MJESTO TERMIN KONTAKT
Ana Bačmaga (mijenja Anđela Čuljak) Učiteljica razredne nastave / /
Ana Rudić Učiteljica Geografije Ponedjeljak 11:15 – 12:00 a.rudic7@gmail.com
Anamarija Tomašević Učiteljica razredne nastave Četvrtak, 11:15 – 12:00, zadnja srijeda u mjesecu od 16:30 do 17:00 uciteljicaanamarija@gmail.com
Anđela Čuljak (zamjena za Ana Bačmaga) Učiteljica razredne nastava Utorak, 12:05 – 12:50 andjela.culjak@gmail.com
Anđela Pivac Učiteljica Engleskog jezika Utorak, 11:15 – 12:00 andela.pivac@gmail.com
Andrea Jenjić Učiteljica produženog boravka Petak, 12:55 – 13:40 andrea.jenjic94@gmail.com
Andrej Maras Učitelj razredne nastave Četvrtak, 9: 20 – 10:05 andrejmaras24@gmail.com
Andreja Krsnik Učiteljica Kemije i Biologije Četvrtak, 9:20 – 10:05 andreja.krsnik@gmail.com
andreja.durinski@skole.hr
Boris Bobok Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture Ponedjeljak, 14:50 – 15.10 b_bobok@yahoo.com
Bruno Vučković Učitelj produženog boravka Ponedjeljak, 11.15 – 12.00 vucko3112@gmail.com
Danko Brodarec Učitelj razredne nastave Srijeda, 11:15 – 12:00 dankobrodarec@gmail.com
Domagoj Matić Učitelj Informatike Četvrtak 10:10 – 10:55 domagoj.matic1@skole.hr
Domagoj Pavlović Učitelj u produženom boravku Ponedjeljak 11:15 – 12:00 domagoj.pavlovic3@skole.hr
Filip Đukić Učitelj Hrvatskog jezika Srijeda, 10:10 – 10:55 fdukic@gmail.com
Ivan Bazina Učitelj razredne nastave Srijeda, 11:15 – 12:00 ivanbazina93@gmail.com
Ivana Molnar Učiteljica Matematike Utorak, 8:30 – 09:15 ivana.molnar.math@gmail.com
Ivona Šimunović (zamjena za Anđela Čuljak) Učiteljica produženog boravka Utorak, 12:05 – 12:50 ivona.simunovic@me.com
Josip Glavaš Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture Ponedjeljak, 8:40 – 9:10 josipglavas178@gmail.com
Jure Plut Učitelj Engleskog jezika Ponedjeljak, 9:00 – 9:30 jure.plut@skole.hr
Koraljka Cvitan Učiteljica Likovne kulture Utorak, 14:35 – 15:20 koraljka.cvitan@skole.hr
Lovro Vukoja-Trošić Učitelj razredne nastave Utorak, 12:05 – 12:50 lovro216@gmail.com
Marijana Bazina Učiteljica razredne nastave Srijeda, 13:15 – 14:00 marijananikolic.skole@gmail.com
Marta Mikulić Produženi boravak HZZ Petak, 12:00 – 12:45 martamikulic.skole@gmail.com
Martin Kajtazi Učitelj Katoličkog vjeronauka, zamjenik ravnatelja škole Četvrtak, 10:10 – 10:55 martin.kajtazi@gmail.com
Mate Zlomislić Učitelj Katoličkog vjeronauka Petak, 9:20 – 10:05 mate.zlomislic996@gmail.com
Mateja Golubić Učiteljica Fizike Petak, 14:30 – 15:00 mateja.golubic1@skole.hr
Mateo Bunoza Učitelj Povijesti Ponedjeljak, 10:10 – 10:55 mateo.bunoza@gmail.com
Monika Sedlaček Učiteljica produženog boravka Četvrtak, 12.05 – 12.50 uciteljicasedlacek@gmail.com
Mia Ćavarević (zamjena za Luciju Stjepanović) Učiteljica Njemačkog jezika Utorak, 3. sat 10:10 – 10:55 mia.cavarevic@gmail.com
Nikola Bijelić Učitelj razredne nastave Ponedjeljak, 9:20 – 10:05 nikola.bijelic1@gmail.com
Slađan Tadić Učitelj tehničke kulture Ponedjeljak 13:40 ili utorak 14:30 sladan.tadic@skole.hr
Slavica Ojvan Mamić Učiteljica Prirode Ponedjeljak, 09:20 – 10:05 slavica.ojvan@gmail.com
Tihana Golubić Učiteljica Glazbene kulture Utorak, 10:10 – 10:55 tgolubic.osruzicnjak@gmail.com
Tonka Šešelj Učiteljica produženog boravka Četvrtak, 12:00 – 12:45 tonkaseselj.skole@gmail.com